پله برقی

شرکت آسانرو آریا در زمینه تأمین انواع پله برقی و رمپ و پیاده روی متحرک با برند بین المللی ASTRACO گامی مؤثر برداشته وخدماتی برتر در امر مشاوره، تهیه و نصب ارائه می نماید.

آسانرو آریا با سابقه طولانی در امر بازرگانی پس از پیگیری ها و مطالعات و مذاکرات بسیار با تولید کننده های متعدد، توانسته با چند کارخانه بزرگ و معتبر پله برقی در کشور چین ارتباط برقرار نماید.

 

پله برقی آسانرو آریا

با توجه به گستردگی شرکت های ارائه دهنده و همچنین تنوع بسیار و برندهای مختلف پله برقی که در بازار موجود هستند، لزوم توجه هر چه بیشتر به خرید از شرکتی معتبر که دارای خدمات پس از فروش و پشتیبانی مناسبی بوده و قادر به تأمین قطعات باشد، آسانرو آریا را به یکی از بهترین گزینه ها تبدیل می کند.

پله برقی Astraco

ما به شما پله برقی های ASTRACO را به دلیل اطمینان به کیفیت و خدمات پس از فروش آن پیشنهاد می کنیم با این حال آمادگی داریم برندهای درخواستی شما عزیزان را با شرایطی مناسب تأمین نماییم.

برندهای مختلف پله برقی

باید توجه داشته باشید که لزوم دقت و مشورت با مرجع معتبر و دارای دانش فنی کافی، در انتخاب پله برقی، یکی از مهمترین نکات برای موفقیت و عدم دچار شدن به سردرگمی و گمراهی و احیاناً پشیمانی پس از خرید است.

جهت استعلام قیمت میتوانید، فرم مربوطه را تکمیل نمایید یا با کارشناسان شرکت تماس بگیرید.

این شرکت آماده ارائه مشاوره جهت پروژه های ساختمانی و انبوه سازی و همکاری با شهرداریها  و ارگانهای مختلف با شرایط ویژه می باشد.

شرکت آسانرو آریا جهت اطمینان خاطر خریداران و مشتریان محترم، کلیه قطعات اصلی را برای 10 سال تضمین می نماید.

جهت راهنمایی و مشاوره با کارشناسان شرکت نسبت به انتخاب پله برقی مناسب، می توانید با تلفن 88729594-021 تماس بگیرید.